Job application form

Sales Project Manager

Society : SK PL
Job : 销售&市场
Localisation : Poland,
Contract : CDI-US

Sames to działająca na arenie międzynarodowej firma z siedzibą we Francji i jeden z wiodących producentów zaawansowanych systemów i rozwiązań w lakiernictwie i ekstruzji: urządzeń do malowania na mokro, proszkowo oraz urządzeń do wyciskania (pistoletów, pomp, urządzeń 2K i 3K, zarówno rozwiązań mechanicznych jak i elektronicznych, do malowania ręcznego, automatycznego i zrobotyzowanego). Wraz z naszymi klientami z branży motoryzacyjnej i przemysłowej planujemy silny wzrost w nadchodzących latach. Oprócz wykwalifikowanego doradztwa w zakresie sprzedaży, inżynierii i serwisu technicznego na miejscu, oferujemy naszym klientom pełną obsługę handlową i wsparcie dla ich projektów. W Polsce w Warszawie pracujemy każdego dnia, aby zapewnić naszym klientom w kraju i za granicą doskonałą obsługę oraz opracowywać nowe, innowacyjne rozwiązania. Czyniąc to, kierujemy się naszymi wartościami "Human Touch", "zaangażowania w doskonałość i zadowolenie klienta" oraz "odpowiedzialności za przyszłość".

Zadania

Osoby zatrudnione na powyższych stanowiskach będą odpowiedzialne za sprzedaż projektów/systemów aplikacji lakierniczych ciekłych i proszkowych.

Poniższe zadania będą niezbędne do osiągniecia sukcesu:

  • Profesjonalne doradztwo techniczne dla klientów, analiza potrzeb w zakresie linii automatycznych, zrobotyzowanych i również ręcznych zarówno dotyczących aplikacji ciekłych jak i proszkowych
  • Rozwój sprzedaży kompletnych systemów, zarówno poprzez sieć integratorów, generalnych wykonawców, jak i bezpośrednio do klientów końcowych w branży przemysłowej
  • Budowanie relacji ze wszystkimi uczestnikami w procesie sprzedaży
  • Stały kontakt i współpraca z klientami, dystrybutorami oraz zespołem technicznym i handlowym Sames zarówno w Polsce jak i w siedzibie firmy we Francji,
  • Prowadzenie projektów: od etapu zebrania informacji o potrzebach klienta, poprzez sporządzenie oferty z pomocą działu technicznego, prowadzenie rozmów handlowych i negocjacji oraz doprowadzanie do zawarcia kontraktu, wsparcie klienta przy i po uruchomieniach nowych instalacji
  • Dostarczanie informacji dotyczącej rynku, klientów, konkurencji
  • Uczestnictwo w targach, sympozjach, szkoleniach i reprezentowanie marki Sames

Profil i oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne z kilkuletnim doświadczeniem w branży obróbki powierzchni, głównie w zakresie urządzeń lakierniczych lub bardzo zbliżonych,
  • Sprawność manualna, predyspozycje techniczne, mechaniczne również z zakresu automatyki i robotyki
  • Doskonała znajomość branży lakierniczej
  • Gotowość do częstych wyjazdów do klientów
  • Doskonałe zdolności nawiązywania relacji, wiedza techniczna, motywacja do rozwoju swojego obszaru
  • Zorganizowanie i metodyka z umiejętnością słuchania potrzeb klienta
  • Inicjatywa i bardzo dobra organizacja pracy, zdolność do samodzielnej pracy,
  • Optymistyczne nastawienie, gotowość na wyzwania, dostosowanie się do szybko zmieniającej się sytuacji, gotowość do nauki nowych zaawansowanych rozwiązań z naszej branży
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w międzynarodowej firmie o wysokich standardach
  • Możliwość wpływu na tworzenie naszej wspólnej przyszłości
  • Przestrzeń do rozwoju, pracy w międzynarodowym środowisku, szkoleń z nowych produktów i rozwiązań ręcznych, automatycznych i zrobotyzowanych
  • Wynagrodzenie odzwierciedlające Twoją wiedzę, doświadczenie i osiągnięcia
  • Opieka zdrowotna dla pracownika i jego rodziny
  • Niezbędne narzędzie pracy
  • Satysfakcję ze współpracy z doświadczonymi i entuzjastycznie nastawionymi ludźmi oraz firmą, która stawia na nowoczesne, opatentowane rozwiązania dla klientów

Jeśli jesteś teraz ciekawy, czy może to być kolejny krok w Twojej karierze, prześlij nam swoje CV pocztą elektroniczną - cv.pl@sames.com

Czekamy na wiadomość od Ciebie

or drag and drop your files here
Captcha