Job application form

Serwisant / Technik

Society : SK PL
Job : Technical
Localisation : Poland,
Contract : CDI-US

Sames to działająca na arenie międzynarodowej firma z siedzibą we Francji i jeden z wiodących producentów zaawansowanych systemów i rozwiązań w lakiernictwie i ekstruzji: urządzeń do malowania na mokro, proszkowo oraz urządzeń do wyciskania (pistoletów, pomp, urządzeń 2K i 3K, zarówno rozwiązań mechanicznych jak i elektronicznych, do malowania ręcznego, automatycznego i zrobotyzowanego). Wraz z naszymi klientami z branży motoryzacyjnej i przemysłowej planujemy silny wzrost w nadchodzących latach. Oprócz wykwalifikowanego doradztwa w zakresie sprzedaży, inżynierii i serwisu technicznego na miejscu, oferujemy naszym klientom pełną obsługę handlową i wsparcie dla ich projektów. W Polsce w Warszawie pracujemy każdego dnia, aby zapewnić naszym klientom w kraju i za granicą doskonałą obsługę oraz opracowywać nowe, innowacyjne rozwiązania. Czyniąc to, kierujemy się naszymi wartościami "Human Touch", "zaangażowania w doskonałość i zadowolenie klienta" oraz "odpowiedzialności za przyszłość".

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania

Osoby zatrudnione na powyższych stanowiskach będą odpowiedzialne za serwis urządzeń lakierniczych i kompletnych systemów lakierniczych do klientów końcowych w branży przemysłowej.

Poniższe zadania będą niezbędne do osiągniecia sukcesu:

  • Profesjonalne doradztwo techniczne dla klientów
  • Montaż i uruchamianie instalacji lakierniczych u klientów
  • Serwis, przeglądy i naprawy urządzeń oraz instalacji lakierniczych u klienta lub w siedzibie Sames w Warszawie
  • Stały kontakt i współpraca z klientami, dystrybutorami oraz zespołem technicznym i handlowym Sames,
  • Nadzór nad umowami serwisowymi oraz zapewnianiem klientom części zamiennych
  • Raportowanie wykonanych prac serwisowych

Profil i oczekiwania:

  • Wykształcenie techniczne z kilkuletnim doświadczeniem w branży obróbki powierzchni, głównie w zakresie urządzeń lakierniczych lub bardzo zbliżonych,
  • Sprawność manualna, predyspozycje techniczno– mechaniczne, umiejętność diagnozowania usterek
  • Doskonała znajomość branży lakierniczej
  • Możliwość częstych wyjazdów do klientów
  • Doskonałe relacje, wiedza techniczna, motywacja do rozwoju swojego obszaru
  • Zorganizowanie i metodyka z umiejętnością słuchania potrzeb klienta
  • Inicjatywa i bardzo dobra organizacja pracy, zdolność do samodzielnej pracy,
  • Optymistyczne nastawienie, gotowość na wyzwania, dostosowanie się do szybko zmieniającej się sytuacji, gotowość do nauki nowych zaawansowanych rozwiązań z naszej branży
  • Podstawowa znajomość języka angielskiego będzie atutem

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w międzynarodowej firmie o wysokich standardach
  • Możliwość wpływu na tworzenie naszej wspólnej przyszłości
  • Przestrzeń do rozwoju, pracy w międzynarodowym środowisku, szkoleń z nowych produktów i rozwiązań ręcznych, automatycznych i zrobotyzowanych
  • Wynagrodzenie odzwierciedlające Twoją wiedzę, doświadczenie i osiągnięcia
  • Opieka zdrowotna dla pracownika i jego rodziny
  • Niezbędne narzędzie pracy
  • Satysfakcję ze współpracy z doświadczonymi i entuzjastycznie nastawionymi ludźmi oraz firmą, która stawia na nowoczesne, opatentowane rozwiązania dla klientów

Jeśli jesteś teraz ciekawy, czy może to być kolejny krok w Twojej karierze, prześlij nam swoje CV pocztą elektroniczną - cv.pl@sames.com

or drag and drop your files here
Captcha