Kariera

image

W SAMES KREMLIN sekretem naszego sukcesu są nasi utalentowani pracownicy.

Praca dla Sames oznacza dołączenie do rodziny przeżywającej wspólnie ekscytującą zawodową podróż. Spotkasz tu mężczyzn i kobiety dążących razem do wspólnego celu.

Łączą nas wartości doskonałości w działaniu, inicjatywy i innowacji. Naszą motywacją jest chęć lepszej służby na rzecz naszych klientów, a ambicją stworzenie pozytywnego środowiska dla kolegów z pracy.

Potrzebujemy twojej kreatywności, energii i umiejętności, by realizować nasze ambitne plany i satysfakcjonująco odpowiadać na potrzeby naszych klientów.

Jeśli taka perspektywa wydaje ci się atrakcyjna, z radością powitamy cię w naszym zespole!

Chciałbyś zostać częścią rodziny Sames?

Zapraszamy do zapoznania się z wypowiedzią Analin PEDRONI - Dział Obsługa Klienta: "Mój zespół lubi codziennie dbać o naszych klientów na całym świecie!"

Watch the testimony of Quentin VIGNES - Responsible of the R&D mechanical pole: "With my team, we always love moving forward!"

MOHAMED - Machine Shop Manager : Come and share our expertise in a friendly environment!

Obejrzyj historię Stevena JACQUET-a, stażysty pracującego/studenta.

Dowiedz się więcej o naszej organizacji i dlaczego warto do nas dołączyć!

Nasze zawody

Oferujemy możliwości kariery w różnych obszarach.

Production
ŁAŃCUCH DOSTAW

W sercu przedsiębiorstwa przemysłowego nasze zespoły z pasją zajmują się tworzeniem produktów wysokiej jakości. Naszym celem jest terminowe dostarczenie zasobów naszym klientom.

Zdobądź się na odwagę i dołącz do nas!

Posłuchaj referencji Claude'a, pracownika naszego łańcucha dostaw

Sales & Marketing
SPRZEDAŻ I MARKETING

Nasz zespół marketingowy wspierany przez zespół sprzedaży w terenie to głos naszych klientów. Jesteśmy skupieni na przekładaniu potrzeb naszych klientów na inteligentne i innowacyjne produkty.

Jeśli masz talent i charakteryzujesz się pozytywnym podejściem, to właśnie znalazłeś firmę, która odpowie na twoje potrzeby! Dołącz do nas! 

Research & Developement
INNOWACJE I ROZWÓJ

Projektujemy i tworzymy produkty, które odpowiadają na potrzeby jutra. Trzymamy rękę na pulsie innowacji, aby uczynić niemożliwe możliwym.

Jesteś gotowy na wyzwania? Dołącz do nas!

Sames human ressources & finances
HR, FINANSE I IT

Nasz zespół HR i personel operacyjny każdego dnia pracują nad rozwojem talentów w firmie. Zespoły finansowy i IT, we współpracy ze wszystkimi profesjonalistami w Sames, odgrywają kluczową rolę w ogólnej wydajności przedsiębiorstwa oraz wdrażaniu strategii jego rozwoju.

Do naszych zobowiązań należy także rozwijanie polityki Społecznej Odpowiedzialności Biznesu. Nasze motto brzmi: pracować razem, by osiągnąć wspólne cele.

Nie opuszcza cię uśmiech i chcesz odgrywać ważną rolę w naszej firmie? Złóż swoją aplikację!

Referencje pracownika łańcucha dostaw...

image

Poznajmy pracę Clauda, Menadżera Wsparcia Warsztatu Mechanicznego

Zespoły produkcyjne Sames definiują, organizują i przeprowadzają operacje w zakresie produkcji naszych linii, korpusów pistoletów natryskowych, głowic i dysz, części pomp, tłoków, regulatorów... W złożonym procesie produkcyjnym tych elementów czerpiemy głęboko z unikalnej eksperckiej wiedzy rozwijanej od 1925 roku.

„Moja praca polega na wdrażaniu do produkcji przemysłowej elementów mechanicznych na podstawie planów z działu Badań i Rozwoju. Jestem odpowiedzialny za projektowanie procesów produkcyjnych, wybór narzędzi do obróbki, badanie zespołów elementów i realizację programów tworzenia elementów. Następnie wspieram operatorów maszyn w uruchomieniach oraz usuwaniu błędów. Ta część mojej pracy jest bardzo interesująca, ponieważ w warsztacie, obcując z maszynami, bardzo wiele się uczysz. Do moich zadań należy także praca nad poprawą istniejących procesów poprzez wybór nowych narzędzi, dobór nowych trybów pracy oraz udział w inwestycjach w zakresie nowych środków produkcyjnych…"