Wsparcie techniczne

Kremlin Rexson i Sames oferują wsparcie techniczne na wielu poziomach. Naszym celem jest optymalizacja produkcji w twoim zakładzie. Nasz klient może liczyć na następujące korzyći: Wsparcie techniczne na wysokim poziomo obejmujące diagnostykę, naprawy, umowy serwisowe i umowy przedłużonej gwarancji, serwisowanie i diagnostykę prewencyjną i dostęp do zasobów światowej sieci dystrybucyjnej.
Naprawy
Naprawy
Ekspertyza techniczna

Nieustannie szkolimy naszą sieć ekspertów, aby świadczyć usługi wydajnej ekspertyzy technicznej twoich narzędzi produkcyjnych i rozwiązywać problemy napotkane w twoim zakładzie.

Usługi te mają kilka poziomów:
- Ekspertyza zdalna, oparta na kontakcie mailowym i telefonicznym
- Ekspertyza fizyczna, oparta na ocenie zwróconych wadliwych produktów
- Inspekcja linii, głęboka analiza na miejscu

Naprawy i gwarancje

Nieustannie szkolimy naszą sieć ekspertów, aby świadczyć usługi serwisowe z pomocą precyzyjnych narzędzi, wydajnych procedur pracy i odpowiednich materiałów.


Międzynarodowa obecność pozwala naszym ekspertom świadczyć gwarancyjne usługi serwisowe o światowym zasięgu.

Umowa serwisowa

Nieustannie szkolimy naszą sieć ekspertów, aby zapewniać stałe wsparcie dla naszych produktów  z pomocą precyzyjnych narzędzi, wydajnych procedur pracy i odpowiednich materiałów.

Po okresie gwarancyjnym, procedury napraw będą wyceniane i przeprowadzone zgodnie z zamówieniem.

Skontaktuj się z nami

Aby skontaktować się z lokalnym ekspertem, kliknij przycisk "Gdzie kupić", aby skorzystać z geolokalizacji, zadzwoń na naszą infolinię lub kliknij na Kontakt  i wypełnij formularz kontaktowy, gdzie po krótce opiszesz swoje zapotrzebowanie.