HOLMER Maschinenbau (Niemcy): Doskonałe wyniki z naszymi urządzeniami do wykańczania Airmix®!

Dzięki naszym urządzeniom natryskowym Airmix® byliśmy w stanie uzyskać znaczną redukcję zużycia farby i redukcję lotnych związków organicznych! Zaoszczędziliśmy również sporo czasu i użyliśmy mniej farby dzięki urządzeniom dozującym i mieszającym Cyclomix Multi™ podczas zmieniania koloru! Wielki sukces dla nas!
HOLMER
HOLMER

Powiązane filmy

Holmer

HOLMER Maschinenbau GmbH: światowy lider w dziedzinie samobieżnych maszyn do zbioru buraków cukrowych.

Siedziba firmy HOLMER Maschinenbau GmbH znajduje się w Eggmühl niedaleko Regensburga. Firma ta jest światowym liderem w dziedzinie samobieżnych kombajnów do zbioru buraków cukrowych. Wraz z filiami we Francji, Polsce, Czechach, Ukrainie, Turcji i USA oraz przedstawicielstwem w Chinach, zespół HOLMER składa się z 400 pracowników.

Jako średniej wielkości przedsiębiorstwo budowy maszyn, HOLMER zajmuje się rozwojem, produkcją, sprzedażą i serwisem posprzedażowym naszych maszyn rolniczych. Założona w 1969 roku firma HOLMER Maschinenbau GmbH opracowała w 1974 roku pierwszy samobieżny sześciorzędowy kombajn do zbioru buraków cukrowych. Od tego czasu maszyny firmy HOLMER pracują z powodzeniem u klientów w ponad 40 krajach na całym świecie.

Do tej pory z fabryki w Eggmühl dostarczono już ponad 4.000 kombajnów buraczanych, a obecny model Terra Dos T4 został wyróżniony m.in. jako "Maszyna roku 2014". Dzięki ładowarce do czyszczenia buraków cukrowych Terra Felis 3 evo, firma HOLMER pozycjonuje się jako pełnoprawny dostawca w sektorze techniki zbioru i załadunku buraków cukrowych. Ponadto Terra Variant wyznaczyła nowe standardy, jako najmocniejszy pojazd nośny w zakresie bezpośredniej integracji półpłynnego obornika na całym świecie. 

 

HOLMER Master of production manager testimony

Christian - Szef Produkcji- ogromna oszczędność czasu z naszymi urządzeniami 2K Airmix®!

Pracuję w tej firmie od 10 lat. W przeszłości myśleliśmy o tym, jak usprawnić produkcję i w ten sposób odkryliśmy firmę SAMES KREMLIN, której sprzęt natryskowy nas przekonał.

Aby uniknąć ręcznego mieszania farb i zmniejszyć straty czasu podczas zmiany koloru, zdecydowaliśmy się na technologię pomp firmy SAMES KREMLIN, która zawiera urządzenie dozujące. Ponadto, chcieliśmy uniknąć marnowania zbyt dużej ilości farby, ze względu na ochronę środowiska i emisję lotnych związków organicznych (w przypadku powłok na bazie rozpuszczalników). Na przykład, godzinna ręczna zmiana koloru- konieczna w przypadku licznych komponentów maszyn rolniczych - powodowała straty do 2500 litrów farby rocznie. Był to dla nas ważny temat.

Aby spełnić te oczekiwania, postanowiliśmy  zmodernizować naszą instalację za pomocą pomp Cyclomix Multi™, 10 pomp Flowmax® oraz pistoletu natryskowego Airmix® Xcite™. W ciągu około dwunastu miesięcy, zanotowalismy zwrot z inwestycji. Oprócz ułatwionej zmiany koloru, znacznie poprawił się również wzór malowania, do czego przyczyniła się precyzyjna technologia mieszania. Bardzo drobne rozpylanie i wysoka wydajność malowania w pistolecie Xcite™ dają w rezultacie doskonałe wykończenie powierzchni".

 

Holmer Professional painter

Maik, profesjonalny malarz: Świetne rezultaty z moim pistoletem Xcite™ Airmix®!

Jesteśmy zadowoleni z obsługi pistoletu natryskowego Xcite™ do aplikacji Airmix®: pistolet bardzo dobrze leży w dłoni. Dodatkowo,  bardzo dobra atomizacja, skutkuje wysoką jakością i zmniejszonym zużyciem farby.

Podsumowując, możemy powiedzieć, że jest to obecnie najlepszy pistolet na rynku. W połączeniu z naszym dostawcą farby MIPA możemy razem osiągnąć wspaniałe rezultaty!