Meble drewniane De La Vie Premium | do 40% oszczędności na lakierze

Wybraliśmy pistolet natryskowy SAMES KREMLIN Xcite™, aby zapewnić najwyższą i równomierną jakość wykończenia, której szukamy! Jesteśmy w stanie zaoszczędzić do 40% farby!
Delavie Customer Experience testimony
Delavie Customer Experience testimony

Powiązane filmy

De Lavie company

Luksusowa marka De La Vie Decor z Treboll Móveis wybrała nasze urządzenia Airmix, aby sprostać swoim standardom jakości.

Firma Treboll Móveis została założona w 1987 roku we Flores da Cunha, na dalekim południu Brazylii, aby produkować i sprzedawać meble dla domu i biznesu. Od tego czasu 80% jej produktów jest przeznaczonych na rynek zagraniczny, z silną pozycją w Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych i Francji. Innowacyjność, dbałość o środowisko naturalne oraz życzliwość wobec pracowników i klientów to zasady, którymi kieruje się Treboll. Dlatego też firma co roku odświeża się, poszukując nowych obszarów rynkowych, klientów, produktów i wyzwań. Obecnie firma liczy 300 pracowników.

Od 2012 roku Treboll Móveis rozwija luksusową markę De La Vie Decor.  De La Vie bardziej chce reprezentować  ludzi i to, jak żyją niż dostarczać meble. De La Vie wybrało sprzęt do malowania SAMES KREMLIN, spełniający  wysokie wymagania w zakresie jakości wykończenia.

 

De La Bie supervisor testimony

Dzięki urządzeniom malarskim SAMES KREMLIN oszczędzamy do 40 % farby.

Maciel, Inspektor ds. Przemysłu stwierdza:

Pracuję w De La Vie Furniture od sześciu lat. Pracowałem w dziale meblowym w centrali Triboll furniture. Od 18 lat należę do grupy Triboll i De La Vie. Pracujemy z bardziej wyszukaną linią produktów, która wymaga lepszego wykończenia. Pracujemy na sprzęcie SAMES KREMLIN, który gwarantuje nam dobre wykończenie i daje od 30 do 40 procent oszczędności farby.


Jesteśmy obsługiwani przez naszego dystrybutora, firmę Arply* (*oficjalny dystrybutor SAMES KREMLIN). Firma ta zawsze nas wspiera i jeśli mamy jakiś problem lub wątpliwość, Arply jest  gotowe nam pomóc.  Dzięki urządzeniom SAMES KREMLIN, wykończenie jest jednorodne, i bardzo estetyczne! Powierzchnia drewna nie ma niedoskonałości, jakość wykończenia naszych produktów jest jednolita, równomierna i trwała.

 

 

De Lavie -wood furniture

Nigdy nie czuję się zmęczona pod koniec dnia pracy z moim Xcite™.

Pamela, zawodowy lakiernik, stwierdza:

Pracuję w De La Vie od 1 roku, a jako lakiernik od 2 miesięcy Pracujemy z Xcite™ ; ten pistolet jest bardzo lekki i nie czuję się zmęczona pod koniec dnia i naprawdę lubię pracować z tym sprzętem.

Wykończenie z tym pistoletem jest jednolite, bez nadmiernego natrysku. To jest doskonałe wykończenie!