CRUCIANELLI (Argentina)

Dzięki jakości i niezawodności pistoletów natryskowych SAMES KREMLIN i pomp Flowmax® do katalizatorów znacznie obniżyliśmy koszty produkcji wykończeniowej. Są one łatwe w regulacji, czyszczeniu, konserwacji, a aplikacja farby natryskowej jest zdecydowanie szybsza!
CRUCIANELLI Global
CRUCIANELLI Global

Powiązane filmy

crucianelli

Crucianelli S.A., jedna z wiodących firm na rynku siewników w Argentynie, wybrała sprzęt natryskowy SAMES KREMLIN.

Działająca w mieście Armstrong, Santa Fe, Crucianelli S.A. jest dziś jedną z wiodących firm na rynku siewników w Argentynie, o dużym zasięgu krajowym, obejmującym 70 pośredników oraz producentów siewników  na całym świecie. Misją firmy jest towarzyszenie producentowi w całym procesie poszukiwania idealnej maszyny, dostosowywanie produkcji tak, aby każda maszyna odpowiadała glebie, na której będzie pracować.Wraz z najlepszym serwisem posprzedażowym,  są to największe  atuty producenta.  Doświadczenie skłoniło firmę do przejścia przez zmiany, adaptacje, a przede wszystkim do opracowania najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych. W 1996 roku była to pierwsza fabryka siewników w Ameryce Południowej i jedna z pierwszych na świecie, która wprowadziła zautomatyzowane spawanie.

Zakład przemysłowy składa się z 25.000 m2 wybudowanych na łącznej powierzchni 60.000 m2 i jest wyposażony w najnowocześniejsze technologie gwarantujące jakość produktów oraz komfortowe, niezawodne i bezpieczne środowisko pracy. Ostatnia rozbudowa zakładu w 2011 roku pozwoliła na zwiększenie produkcji o 30%, a tym samym przyspieszyła reakcję naszej firmy na rosnące zapotrzebowanie klienta. Crucianelli korzysta z nowoczesnego zakładu wykończeniowego z 2 głównymi kabinami natryskowymi, z których jedna jest dedykowana dla dużych części, a druga dla mniejszych malowanych przez przenośnik.

Wysoka jakość wykończenia i perfekcyjne pokrycie farbą osiągnięte za pomocą elektrostatycznego pistoletu natryskowego Nanongun, doskonale spełnia wysokie standardy jakościowe pożądane przez firmę!

 

 

 

Kierownik produkcji CRUCIANELLI

Łatwość obsługi elektrostatycznego pistoletu natryskowego Nanogun to prawdziwa zaleta!

Sebastian Trillini, Kierownik Produkcji, stwierdza: "Pracuję w firmie Crucianelli od 12 lat. Jestem częścią zespołu produkcyjnego od początku mojej kariery w firmie, gdzie jestem związany ze sprzętem do malowania SAMES KREMLIN. Ten sprzęt lakierniczy charakteryzuje się prostą obsługą. W odróżnieniu od innych urządzeń, z których korzystamy, ma bardzo duże znaczenie technologiczne pod względem wydajności i ergonomii użytkowania tego sprzętu.  Pistolety lakiernicze są lekkie, łatwe w obsłudze i nie wymagają wielu zabiegów konserwacyjnych, a więc są dostowane do wydajności urządzeń. Z drugiej strony chciałbym dodać, że nasza uwaga skupia się na ludziach pracujących w systemach malarskich w Argentynie, którzy świadczą nam usługi zgodne z jakością tych urządzeń lakierniczych".

 

Kierownik ds. Zakupów Crucianelli

Dzięki jakości i niezawodności urządzeń natryskowych SAMES KREMLIN znacznie obniżyliśmy koszty obróbki wykończeniowej.

Eduardo Bazzi, Dyrektor i Kierownik ds. zakupów w Crucianelli SA, mówi: "Znajdujemy się w mieście Armstrong, w prowincji Santa Fe, w Argentynie. Posiadamy sprzęt malarski SAMES KREMLIN: 3 elektroniczne maszyny do dozowania/mieszania i 5 pistoletów natryskowych do lakierowania naszych maszyn. Posiadamy dwa piece do malowania: jeden na drobne części i jeden na ramy. Zauważamy, że od momentu wdrożenia tej marki, mamy bardzo dobre wyniki w zakresie oszczędności kosztów, dzięki szybkości malowania i funkcjonalności działania sprzętu lakierniczego tej marki. Jesteśmy bezpośrednio wspierani przez firmę Guillermo, w zakresie linii systemu malowania, która zapewnia nam bardzo dobry serwis. Otrzymujemy dobre wsparcie techniczne, zarówno z Guillermo, jak i producenta urządzeń natryskowych. Jesteśmy dumni z tego, że posiadamy sprzęt lakierniczy tej marki  i że  jesteśmy wspierani w zakresie świadczonych usług i potrzeb.

CRUCIANELLI-Kierownik Utrzymania Ruchu

Dzięki naszej technologii pomp Flowmax® nie było dotychczas praktycznie żadnej konserwacji.

Hernán Bustamante, odpowiedzialny za utrzymanie produkcji CRUCIANELLI, stwierdza: "Chcę porozmawiać z Państwem o produktach, których faktycznie używamy, o gamie produktów SAMES KREMLIN. Używamy pistoletów natryskowych Nanogun. Posiadamy cztery zestawy pistoletów Nanogun. W ciągu ostatniego roku działały one bardzo dobrze. Obecnie posiadamy również systemy dozowania firmy SAMES KREMLIN, które działają sprawnie przy  niewielkiej konserwacji. Mamy pompy 20,25 i Flowmax®. Pompy Flowmax® są jednymi z ostatnich, które nie wymagają praktycznie żadnej konserwacji. Wszystko jest idealnie uszczelnione, nie trzeba nic robić! Pompy 20,25 są również bardzo wydajne, ale Flowmax® jest urządzeniem, które działa naprawdę bez zarzutu"..

 

CRUCIANELLI painter testimony

Znakomity efekty elektrostatyczny i równomierne wykończenie za pomocą pistoletu lakierniczego Nanogun

Rodolfo Abraham, Profesjonalny malarz stwierdza:  "Pracuję w fabryce od 31 lat, w branży malarskiej, a od 2002 roku używamy sprzętu lakierniczego SAMES KREMLIN. Łatwość obsługi, lekkość, prosty spust dla właściwej aplikacji! Efekt elektrostatyczny działa bardzo dobrze. Pistolet jest łatwy do regulacji, czyszczenia i konserwacji.  Elektrostatyczny efekt owijania sprawia, że działa bardzo dobrze i można nim szybko malować, a aplikacja jest naprawdę błyskawiczna!