Riwag Türen AG (CH): Każdego dnia otrzymujemy taką samą, powtarzalną jakość wykończenia!

Riwag Türen AG (szwajcarski producent drzwi drewnianych): Jakość wyposażenia i wsparcia technicznego dostarczanych przez SAMES KREMLIN jest doskonała! Zdecydowanie polecamy automatyczne pistolety rozpylające Airmix® AVX i pompy Flowmax® do każdej automatycznej aplikacji farby. Jakość rozpylania jest doskonała!
RIWAG global testimony
RIWAG global testimony

Powiązane filmy

Riwag global testimony

RIWAG Türen, wiodący szwajcarski producent drzwi, instaluje i uruchamia nową, w pełni automatyczną linię wykończeniową do produktów wodorozcieńczalnych z wyposażeniem AIRMIX®

Drzwi i ramy drzwi RIWAG Türen spełniają najwyższe wymagania funkcjonalne. Celem firmy jest oferowanie najszerszego wyboru zróżnicowanych produktów. Oferują wysoce wyspecjalizowane drzwi i ramy w konkurencyjnych cenach.

Relacje z SAMES KREMLIN są częścią polityki RIWAG dotyczącej otwartej i partnerskiej współpracy z dostawcami. Współpracowaliśmy przy instalacji wyposażenia Airmix® (pistolety, pompy, mieszacze) mając na celu ciągłą poprawę wydajności produkcji z uwzględnieniem czynników ekologicznych, aby ograniczać jej wpływ na środowisko naturalne.

RIWAG-production-manager

W SAMES KREMLIN odnaleźliśmy partnera, z którym wszystko możemy bardzo dobrze zaplanować

Remo Albisser, kierownik produkcji w Riwag Türen. „Jesteśmy szwajcarskim producentem drzwi i produkujemy około 1000 drzwi tygodniowo. Każde wyglądają inaczej. Jestem odpowiedzialny za maszyny malarskie i planowanie ich pracy.

Projektując nasze procesy potrzebowaliśmy systemu zmian kolorów, abyśmy mogli trzykrotnie zmieniać kolor farby w naszych liniach, gdzie zainstalowaliśmy po kilka pistoletów, łącznie 12 oraz różne pompy. Do tego celu potrzebowaliśmy także mieszacza. Mam na myśli maszynę dozującą, gdzie możemy dodawać utwardzacz. Wszystko zautomatyzowaliśmy. Szybka i czysta zmiana kolorów także przebiega automatycznie, co pozwala nam osiągać bardzo dobrą jakość powierzchni.

W SAMES KREMLIN odnaleźliśmy partnera, z którym wszystko możemy bardzo dobrze zaplanować. Wszystkie przewody, mieszacze i zawory były zaprojektowane perfekcyjnie i mogliśmy od razu rozpocząć produkcję. Towarzyszyli nam także w procesie instalacji i uruchomienia, a teraz wspierają nas w konserwacji. Mamy nadzieję, że wspólnie osiągniemy nasze cele pracując w ten sposób!”

RIWAG-CxP-professional-painter

Mogę z czystym sumieniem polecić automatyczne pistolety natryskowe SAMES KREMLIN AVX do automatycznej aplikacji powłok.

Bruno, zawodowy malarz: „Jestem odpowiedzialny za wykonanie powłok wykończeniowych naszych drzwi z pomocą w pełni zautomatyzowanego pistoletu AVX Airmix® od SAMES KREMLIN.
Zaletą automatycznego powlekania jest to, że możesz pracować przez 20 godzin bez uszczerbków w jakości.
Zawsze otrzymujesz ten sam wzór, a powierzchnia jest jednolita. Oczywiście, to co musisz zrobić, podobnie jak w aplikacjach ręcznych, które wykonywałem przez 40 lat, to czyszczenie dysz. Czyścimy je co pół godziny, a więc urządzenie może pracować przez 20 godzin bez negatywnych skutków dla jakości.”

RIWAG Paint pump maintenance

Konserwacja pomp SAMES KREMLIN jest minimalna i bardzo łatwa!

Marcel, technik konserwacji, wyjaśnia: farba przechodzi trzy cykle: w tym cyklu mamy: jasne, ciemne i 2-kilogramowe systemy farb nawierzchniowych. Konserwacja pomp jest naprawdę prosta. Na końcu zawsze trzeba oczyścić pistolety lakiernicze. Podsumowując, wszystko jest naprawdę proste.