GPHP Holdings (India) | Ceiling fans

Urządzenia SAMES KREMLIN działają bez zarzutu przez długi czas, a zapotrzebowanie na części zamienne jest bardzo małe, co pozwala nam zaoszczędzić koszty globalne!
GPHP Holdings (India)
GPHP Holdings (India)

Powiązane filmy

GPHP Holding (Indie)

GPHP Holdings (Indie): wysoka jakość wentylatorów sufitowych

GPHP Holding produkuje wysokiej jakości wentylatory sufitowe, które spełniają wiele funkcji: m.in poprawiają cyrkulację powietrza w wentylowanej przestrzeni, co prowadzi do bardziej jednorodnych warunków środowiskowych. Ruchome powietrze jest z reguły bradziej pożądane w stosunku do powietrza stojącego, zwłaszcza w ciepłych lub neutralnych środowiskach, aby zwiększyć komfort użytkowników.

GPHP Holdings - Plant manager

Cieszymy się ze współpracy z SAMES KREMLIN, a wsparcie, jakie nam zapewniają, jest bardzo przydatne!

Devanand Singh - Kierownik Zakładu, komentuje: 

"Pracuję jako Kierownik Zakładu w tej firmie od 10 lat i nasze relacje biznesowe z SAMES KREMLIN są bardzo dobre.

Urządzenia SAMES KREMLIN są bardzo solidne, do tego dochodzi profesjonalny serwis. Konserwacja sprzętu jest bardzo ograniczona. Zużycie części zamiennych w porównaniu z innymi konkurencyjnymi produktami jest znacznie mniejsze.

Głównym powodem, dla którego zdecydowaliśmy się na SAMES KREMLIN, jest fakt, że zużycie części zamiennych jest bardzo nieznaczne, co pozwala nam zaoszczędzić koszty globalne. Używany przez nas obecnie agregat SAMES KREMLIN wymaga mniej czynności konserwacyjnych niż poprzedni, a praca z nim jest bardzo płynna i nie ma żadnych przerw. 

Uwielbiamy pracować z SAMES KREMLIN, ponieważ zachowanie ich zespołu i wsparcie, jakie nam zapewniają, jest bardzo dobre!".

 

GPHP Holdings - Konserwacja

"Nie mamy żadnych problemów z naszą lakiernią".

Manoj Kumar, Operator Systemu, komentuje: 

"Pracuję tu od 10 lat i serwis SAMES KREMLIN jest bardzo skuteczny i nie ma z nim żadnych problemów. Dzięki urządzeniom SAMES KREMLIN, każdy sprzęt do natryskiwania działa dobrze!".